place
10002, м. Житомир, вул. Гагаріна, 18
phone +38 0412 43 84 67

ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ
М. ЖИТОМИРА

keyboard_arrow_up

“Факт спалювання відходів рослинного походження”

В ході запровадження контролю за станом існуючого благоустрою території міста інспекторами лінійного відділу зафіксовано факт спалювання відходів рослинного походження, яке проводилось працівником Житомирського професійного ліцею легкої промисловості на прилеглій території ліцею що знаходиться за адресою : м. Житомир, вул. Чуднівська, 102а. На відповідальну особу складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст.152 КУпАП., наголошено про заборону спалювання будь-яких відходів.

          

        

Більш детально про шкоду спалювання відходів рослинного походження, пропонуємо розглянути на  інформаційному малюнку, який розмістило на сторінці Facebook «Міністерство екології та природних ресурсів України». Для ознайомлення нижче:

                                

Нагадуємо про відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема, статтею 152: «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850 грн. до 1700грн.).

“Самовільна реклама”

З метою впорядкування об’єктів благоустрою, спеціалістами відділу оперативного реагування КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради продовжується робота по демонтажу самовільних рекламних засобів. З початку місяця демонтовано 389 рекламних, інформаційних табличок «TAXI», «Допомога нарко-алко залежним», «Куплю..», «Продам..».

Одночасно інформуємо, що по факту самовільного розміщення об’єктів зовнішньої реклами за минулий тиждень інспекторами лінійного відділу складено 8 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, відповідальність за які передбачено ст. 152 КУпАП.

«Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850 грн. до 1700грн.)».

 

 

 

“Прибирання прибудинкових територій”

В ході запровадження контролю за станом існуючого благоустрою, інспекторами лінійного відділу виявлено  порушення санітарного стану територій прилеглих до житлових будинків по вулиці Івана Сльоти, 8-10-12, яке полягає в тому, що керівництвом КП «ВЖРЕП №9» Житомирської міської ради не організовано роботи по своєчасному прибиранню прибудинкових територій від опалого листя, сміття та зрізаного гілля. По факту порушення, на головного інженера  підприємства, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 152 КУпАП, наголошено про необхідність усунення порушення та виконання своєчасних робіт по утриманню прибудинкових територій.

     Робота з покращення стану існуючого благоустрою продовжується .

   

 

 

Дорожній змет

Інспекторами лінійного відділу виявлено численні порушення санітарного стану існуючого благоустрою території міста які полягають в тому, що керівництвом КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради не організовано роботи по очищенню тротуарів від опалого листя, збору та вивозу  дорожнього змету з проїжджої частини. У зв’язку з неналежним виконанням КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради  своїх зобов’язань створюється загальне враження про незадовільний санітарний стан міста в цілому.

Керівництвом КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради було проігноровано виконання попереднього припису, вимоги якого було виконано частково, тому по факту порушення на відповідальну особу підприємства складено протокол відповідно ст. 152 КУпАП.

 

 

 

 

 

Самовільні підключення до зливової мережі міста

Разом з спеціалістами КП «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради проведено рейд по виявленню самовільних підключень господарських стоків та нечистот до зливової мережі міста. По факту виявлених порушень інспекторами лінійного відділу складаються адміністративні протоколи, спеціалістами КП «Експлуатація штучних споруд» Житомирської міської ради виконуються роботи по демонтажу виявлених самовільних  мереж, а у випадку неможливості демонтажу –  проводиться  їх заглушка.

         

Самовільне розміщення оголошень та інших засобів зовнішньої реклами

Одним найбільш розповсюдженим порушенням у сфері благоустрою є самовільне розміщення  об’єктів зовнішньої реклами. Оголошення, плакати, листівки «куплю» «продам» «лікування від алко-нарко залежності» і т.д., як правило, розміщуються безпосередньо на стовпах, деревах, турнікетах та інших об’єктах та елементах благоустрою міста.

З метою впорядкування об’єктів благоустрою, спеціалістами відділу оперативного реагування КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради систематично проводиться  робота по демонтажу самовільних рекламних засобів.

Одночасно інспекторами лінійного відділу проводиться робота по встановленню осіб, відповідальних за самовільне розміщення реклами, та складання відносно останніх протоколів про вчинення адміністративного правопорушення. Так, 02.11.2018 року було знято чергову партію самовільно розміщеної реклами.

Наголошуємо, що на території міста Житомира забороняється вчиняти дії по розміщенню будь-яких рекламних засобів, оголошень, плакатів, листівок, тощо на фасадах будинків, будівель, споруд та їх елементах, парканах, огорожах, стовпах, конструкціях (крім дощок оголошень), деревах, водостічних трубах та інших не відведених для цього місцях.

Особи, причетні до організації та розміщення реклами у невстановлених для цього місцях, несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема, статтею 152 Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850 грн. до 1700грн.).