place
10002, м. Житомир, вул. Гагаріна, 18
phone +38 0412 43 84 67

ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ
М. ЖИТОМИРА

keyboard_arrow_up

#Чистийдень

“#Чистийдень”

“Чистий четвер”

З метою покращення санітарного стану території міста , КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради заплановано проведення заходів з благоустрою та санітарного прибирання.  Запрошуємо всіх бажаючих  прийняти участь. По можливості просимо мати при собі робочий інвентар (рукавички, мішки для сміття, граблі).

Перше прибирання відбудеться 24.03.2022 року (четвер), місце зустрічі :

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомляємо, що КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради працює. При необхідності подання заявки на проведення робіт пов’язаних з тимчасовим порушенням благоустрою, продовженням терміну дії контрольних карток на тимчасове порушення благоустрою або вирішення інших питань що стосуються повноважень підприємства  звертайтесь за адресою : м. Житомир, вулиця Гагаріна, 18 (2 поверх). За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 0412-43-84-65, 0412-43-84-67, 067-19-25-891

“Відповідальність за розміщення реклами у невстановлених для цього місцях”

“ДЕМОНТАЖ САМОВІЛЬНИХ ОБ”ЄКТІВ ЗА 2021 РІК”

“ДЕМОНТАЖ ОБ”ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ”

” Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».”

“ДЕМОНТАЖ ТИМЧАСОВИХ КІОСКІВ”

“ДЕМОНТАЖ ЗАСОБІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ”

Працівниками КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради проводиться щоденна робота по демонтажу спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, які розміщуються на території міста Житомира без оформлення дозвільно/погоджувальної документації . Роботи по демонтажу спеціальних конструкцій зовнішньої реклами, тимчасових споруд проводяться на підставі прийнятих рішень виконавчим комітетом Житомирської міської ради.