place
10002, м. Житомир, вул. Гагаріна, 18
phone +38 0412 43 84 67

ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ
М. ЖИТОМИРА

keyboard_arrow_up

“Пам’ятка суб’єктам господарювання щодо прибирання прилеглих, закріплених територій в зимовий період”

“Штраф за скидання сміття у невідведених для цього місцях”

“Фіксація порушень у сфері поводження з відходами”

“Палиш листя – плати штраф”

“Спалення листя та відходів рослинного походження”

“Заборона спалювання відходів”

посилання на відео розміщене на каналі YouTube UA Телеканалом С-TV | Житомир

“Заборона спалювання опалого листя та відходів рослинного походження”

“Впорядкування прилеглих територій”

“Контроль за скошуванням трави та бур’янів”

Несвоєчасне  знищення бур’янів, скошення трави заввишки більше ніж 10 см на прилеглих та закріпленних територіях підприємств, установ, організацій усіх форм власності та приватних житлових будинків – є порушенням Закону України ” Про благоустрій населених пунктів” вимог Типових правил благоустрою території населеного пункту затверджених Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України” від 27.11.2017 № 310, за що передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.152 КУпАП.

В період з 14.08.2019 по 16.08.2019 року інспекторами лінійного відділу здійсненно контроль за станом благоустрою території прилеглої до приватних житлових будинків, виконанням власниками приватного сектору робіт по знищенню бур’янів, скошення трави. Відпрацьовано вулиці та провулки мікрорайону Мальованка.

В ході роботи, при виявленні порушення, власникам приватних житлових будинків надавались відповідні приписи. Станом на 22.08.2019 року вимоги більшості приписів було виконано. Робота по контролю за виконанням наданих приписів продовжується.

ФОТО ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ ДО ТА ПІСЛЯ НАДАННЯ ПРИПИСІВ :

       

       

       

“Видалення зелених насаджень пл.Польова, 8-10 (фонтан)”.

26.07.2019 року спеціалістами КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради було зафіксовано самовільне зрізання зелених насаджень на території скверу по м-ну  Польовому, 8-10 (фонтан). Роботи з видалення зелених насаджень (1- береза, 2- ялини звичайні, 1- ялина блакитна)  проводились представниками ТОВ “Зодчество”ЛТД. На момент видалення зелених насаджень були відсутні дозвільно-погоджувальні документи на виконання цих робіт. По факту порушення на виконроба ТОВ “Зодчество” складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст.152 КУпАП. Подальші роботи призупинено.

посилання на відео розміщене на каналі YouTube UA Телеканалом UA: Житомир:

посилання на відео розміщене на каналі YouTube UA Телеканалом С-TV | Житомир: