place
10002, м. Житомир, вул. Гагаріна, 18
phone +38 0412 43 84 67

ІНСПЕКЦІЯ З БЛАГОУСТРОЮ
М. ЖИТОМИРА

keyboard_arrow_up

“Відповідальність за розміщення реклами у невстановлених для цього місцях”

КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради інформує, що в процесі запровадження заходів по контролю за станом благоустрою було виявлено, що невстановленими особами самовільно розміщено  зовнішню рекламу безпосередньо на стовпах, деревах, та інших  елементах благоустрою.
З метою впорядкування елементів  благоустрою, працівниками КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради проведено роботу по зняттю зазначеної реклами. В ході роботи було знято більше 200 одиниць реклами.
Наголошуємо, що на території міста Житомира забороняється вчиняти дії по розміщенню будь-яких рекламних засобів, оголошень, плакатів, листівок, тощо на фасадах будинків, будівель, споруд та їх елементах, парканах, огорожах, стовпах, конструкціях (крім дощок оголошень), деревах, водостічних трубах та інших не відведених для цього місцях.
Особи, причетні до організації та розміщення реклами у невстановлених для цього місцях, несуть відповідальність, встановлену Кодексом України про адміністративні правопорушення, зокрема, статтею 152: Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 850 грн. до 1700грн.).